Gizci Hakkında


Gizci olarak 2015 yılından bu yana Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Geliştirme ve Dijital alanlardaki beklentilerinize yanıt veriyoruz.

Hedefimiz, uzman olduğumuz alanlarda kendi markalarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmak ve sizleri de günün ve geleceğin trendlerine hazırlamak.

Gizci sahip olduğu markaları ve tecrübesiyle problemlerinize yaratıcı çözümler üretip sizi geleceğin koşullarına hazırlıyor.

Misyon & Vizyon


“ Gizci Misyonu

Her işte digital çözümleri kalıcı kılmak.

“ Gizci Vizyonu

Firmalara dijital çözümler, e-tedarik zinciri ve e-memnuniyet alanında danışmanlık yaparak önümüzdeki 5 yıl içerisinde bu firmaların daha çok büyümesini sağlamak, büyümeye paralel olarak ülke istihdamına katkıda bulunacak projeler üretmek.

Değerlerimiz

Sahip olduğumuz değerlerin emin adımlarla ilerlediğimiz gelecek yolculuğunda başarıya ulaşmanın yegane anahtarı olduğuna inanırız.


Müşteri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizi tüm değerlerimizin merkezine yerleştiririz.

Saygı ve Dürüstlük

Saygı ve Dürüstlük

Şirket içindeki partnerlerimiz, şirket dışındaki iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizde iş etiğine, saygı, dürüstlük ve adalet kavramlarına önem gösteririz. 

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Tüm süreçlerimizde çevreye saygı gösteririz, sürdürülebilirliğe önem veririz.

Nitelikli İş Gücü

Nitelikli İş Gücü

Tüm iş süreçlerimizde verimli, nitelikli, kaliteli ve kendi alanında uzman çalışanlarla yol alırız. Çalışanlarımıza değer katacak projeler geliştiririz. 

Mükemmellik

Mükemmellik

Yeni teknolojilere yatırım yapıp iş süreçlerimizi optimum hale getiririz, daha kaliteli bir kurumsal hizmet ortamı için çaba sarf ederiz.

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Kurumsal itibarımızı her zaman ön planda tutarız. Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve kamuoyu nezdindeki itibarımıza uygun hareket ederiz.

Yenilik

Yenilik

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için katma değer yaratan yeni ürünler, hizmetler ve teknolojiler geliştiririz.

Bütünlük

Bütünlük

Şirket politika ve prosedürleriyle uygun, bütüncül bakış açısıyla hareket ederiz. Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz. 

Sorumluluk

Sorumluluk

Gerçekleştirdiğimiz tam faaliyetlerin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur, ahlaki ve hukuki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ederiz.

Kalite Güvencesi

Kalite Güvencesi

Sunduğumuz hizmetin tüm aşamalarında beklentilerin ötesine geçen verimlilik ve kaliteyi garanti ederiz.

WeCreativez WhatsApp Support
How can we help you?